Kontakty

TRIGA partners s.r.o.
Džbánov 147
566 01 Džbánov
tel: +420 468 000 306
napište nám

FAQ - často kladené dotazy

 

1. Jak mám pečovat o zrcadlo, aby mi dlouho vydrželo

- k odstranění skvrn vznikajících při každodenním používání zrcadla se doporučuje otírat zrcadlo pouze čistým a jemným hadříkem spolu s běžnými přípravky pro čištění zrcadel, které jsou neutrální a neobsahují žádné abrazivní materiály. Přípravky se silnými kyselými nebo zásaditými látkami se nesmí používat, neboť by mohly způsobit trvalé poškození povrchu zrcadla. Odolnější skvrny (např. mastnota, kosmetické přípravky atd.) je možné odstranit pomocí čistící kůže jelenice, která byla jednou namočena do vlažné vody a poté důkladně vyždímána. Po otření by plocha zrcadla neměla zůstat vlhká a na hranách by neměly ulpívat kapičky. K zajištění co nejdelší životnosti ochranného povlaku zrcadla je třeba předcházet trvalé vlhkosti na hranách zrcadla.

Dalším výrazně negativním vlivem na životnost zrcadla má umístění těkavých látek bezprostředně pod zrcadlem - např. odličovače, laky na nehty, čistící chemie, parfémy mohou uvolňovat do okolí chemické látky, které při dlouhodobém působení způsobí korozi odrazové vrstvy zrcadla. 

2. Co je to stupeň krytí IP44

- udává stupeň odolnost elektrických zařízení proti vniknutí cizího tělesa a vniknutí kapalin, zejména vody. Pro výrobky instalované nad umyvadlo je požadován minimální stupeň krytí IP44, který zajišťuje ochranu před dotykem a před vniknutím velmi drobných cizích předmětů velikosti >1mm a současně je chráněno proti vodě stříkající ze všech úhlů.

3. Co je to CRI index

- tzv. Index podání barev je hodnocení věrnosti barevného vjemu, který vznikne osvětlením ze světelného zdroje, v porovnání s tím, jaký barevný vjem by vznikl ve světle slunce. Hodnota může být od 0 do 100. Hodnota indexu 0 znamená, že při tomto osvětlení není možno rozeznat barvy, zatímco hodnota 100 tyto barvy podává nejdokonaleji.

4. Jakou si mám vybrat barvu – teplotu – světla

– tzv. Teplota chromatičnosti se udává v Kelvinech (K). Čím více Kelvinů, tím je světlo více bílé až modré. Světlo svíčky nebo žárovky je nažloutlé, jeho teplota se pohybuje v rozmezí 1 000 až 4 500 K. Typické denní světlo v poledne a světlo zábleskové má teplotu kolem 5 000 až 7 000 K.

5. Jak mám namontovat zrcadlo

– zrcadlo je elektrické zařízení, které by měl instalovat pouze autorizovaný technik. Montážní postup je popsán v tištěném instalačním návodu, přiloženém k zrcadlu, přes QR kód na krabici případně na výrobním štítku zrcadla můžete spustit ve Vašem mobilním zařízení detailní videonávod instalace. V případě potřeby můžete navštívit webové stránky naši firmy a sekci věnovanou Vašemu výrobků, kde jsou návody k dispozici ke stažení.

6. Jak mám opravit nesvítí LED pásek

- zrcadlo je elektrické zařízení, které by měl opravovat pouze autorizovaný technik. Opravu, případně výměnu LED pásku konzultujte přímo s naším oddělením prodeje (info@trigapartners.com)

7. Jak mám opravit špatný vypínač

- zrcadlo je elektrické zařízení, které by měl opravovat pouze autorizovaný technik. Opravu, případně výměnu vypínače konzultujte přímo s naším oddělením prodeje (info@trigapartners.com)

8. Co mám udělat, když zrcadlo bliká nebo nesvítí

– nejdříve zkontrolujte vypínač, zda není viditelně poškozený. Poté zkontrolujte jistič v rozvaděči, případně proudový chránič pro koupelnu, zda nejsou vypnuté. Při vypnutém jističi se můžete pokusit sejmout zcradlo ze stěny a zkontrolovat zapojení přívodního kabelu do svorkovnice zrcadla, zda ve svorkovnici nejsou uvolněny vodiče. Pokud nezjistíte žádný problém a zrcadlo přesto nestvítí, opište si z výrobního štítku zrcadla „sériové číslo“ výrobku a kontaktujte naše oddělení prodeje (info@trigapartners.com)

9. Co mám udělat, když na zrcadle najdu po dodávce a rozbalení škrábance nebo jiné poškození

- bezodkladně kontaktujte naše oddělení prodeje (info@trigapartners.com)


NzkwODVj